De affiche van de Aarschotse Fundays krijgt steeds meer vorm, en met de komst van De Jongens op zondag 12 juli is de ambiance op het Kerkplein verzekerd. Het duo, dat bekend staat om hun ijzersterke stemmen en aanstekelijke Nederlandstalige pop, beloven ze er een onvergetelijk feest van te maken.
Wie De Jongens zegt, zegt David Imbrechts en Michaël Lejeune. De twee boezemvrienden vonden elkaar oorspronkelijk in de musicalwereld (ze speelden samen in “Merrily We Roll Along”, maar braken bij het grote publiek definitief door via het VTM-programma “I Can See Your Voice”. Hun winst in dat programma leidde tot een memorabel duet met Pommelien Thijs, wat hen meteen op de kaart zette in de Vlaamse showbizz.
Van Ment-TV naar het Aarschotse Kerkplein
Sinds hun doorbraak is het duo niet meer weg te slaan uit de Vlaamse hitlijsten. Met nummers als “Storm, Sleutel van mijn hart” en hun nummer 1-hit “Alles” op Ment-TV, hebben ze bewezen dat ze zowel gevoelige ballades als stevige uptempo nummers beheersen. Hun stijl? Een frisse mix van Nederlandstalige pop, kleinkunst en een vleugje schlager, altijd gebracht met een flinke dosis charisma. De Aarschotse Fundays staan bekend om hun gratis toegankelijkheid en de unieke sfeer in de schaduw van de Onze-Lieve-Vrouwekerk. De Jongens passen perfect in dat plaatje.
Op zondag 12 juli 2026 staan naast De Jongens ook de volgende artiesten op het programma: Steve Tielens, Freek Vanrooy, Sabine, Bart Kaëll, Sammy Moore, David Wouters en Johan Veugelers. Binnenkort wordt de volledige affiche bekend gemaakt. De 22ste Fundays gaan door op vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 juli 2026 op en rond het Kerkplein, Kardinaal Mercierstraat in Aarschot.
Info: www.fundaysaarschot.be
Foto: bekendvlaanderen.be