“Misery”, de nieuwe theaterproductie van Loge 10, ging donderdagavond in première in het Antwerpse Fakkeltheater. Er waren veel bekende gezichten te spotten op de première, waaronder Marilou Mermans, Luc Caals, Peter Bulckaen, Sandrine André, Frans Maes, Koen Crucke, Leah Thys, Chris Lomme en Bert Cosemans. Bekijk hier het fotoverslag!
Na een ernstig auto-ongeluk wordt schrijver Paul Sheldon gered door Annie Wilkes, een ogenschijnlijk vriendelijke verpleegster. Al snel ontdekt Paul dat Annie een obsessieve fan is die haar idool niet zomaar zal laten gaan. Wat volgt is een angstaanjagend kat-en-muisspel dat je op het puntje van je stoel houdt. Het stuk, geschreven door William Goldman, is gebaseerd op de gelijknamige film en bestseller van Stephen King.
Evelien Van Hamme speelt Annie Wilkes. Zij is bij het grote publiek bekend door haar rol als Tinne in “Dertigers” en is momenteel te zien als Anna in “Thuis”. Danny Timmermans neemt de rol van Paul Sheldon op zich. Hem ken je onder meer van zijn rollen in “Buiten De Zone”, “W817” en “Thuis”. Samen met Elias Bosmans zorgen zij voor een onvergetelijke theaterervaring. Regie: Bruno Van Heystraeten
“Misery” speelt nog tot en met 6 april 2025 in de Rode Zaal van het Fakkeltheater Antwerpen.
Info & tickets: www.loge10.be
Foto: bekendvlaanderen.be