Tot de bekende aanwezigen op de rode loper behoorden: Evi Hanssen, Josje Huisman, The Real Housewives of Antwerp Oona Noyen, Kiki Rom Colthoff, Amy De Winter en Annelies Schetters, Pascal Braeckman, Tom Dice en Kato Callebaut, Veerle Dobbelaere, Peter en Jitske Van de Veire, Tourist LeMC, Olivier Deschacht, Stefan Everts, Charlotte Sieben, Dorien Reynaert, Evy Gruyaert, Astrid Coppens, Marthe De Pillecyn, De Romeo’s en Wendy Van Wanten. Bekijk hier het fotoverslag!
Cirque du Soleil vierde gisteravond zijn terugkeer naar Knokke-Heist met de Belgische première van Alegría – In A New Light, een volledige herinterpretatie van de iconische voorstelling Alegría. Het spectaculaire event lokte heel wat bekende gasten, waaronder: Evi Hanssen, Peter en Jitske Van de Veire, Evy Gruyaert en Oona, Kiki, Amy en Annelies van The Real Housewives of Antwerp.
Helemaal in de stijl van Cirque du Soleil wist Alegría – In A New Light het publiek te verrassen met een krachtige mix van adembenemende acrobatie, een meeslepende live-soundtrack, weelderige kostuums, innovatieve decors en onweerstaanbare humor. De iconische Big Top werd voor even een denkbeeldig koninkrijk waar revolutie in de lucht hangt.
Alegría – In A New Light speelt momenteel onder de Big Top in Knokke-Heist (Natiënlaan) tot en met 24 augustus, en verhuist daarna naar Brussel (Brussels Expo) van 12 september tot en met 2 november.
Voor info en tickets: cirquedusoleil.com/alegria.
Foto: bekendvlaanderen.be