De Vlaamse feestelijke première van de betoverende Deep Bridge musical “Alice in Wonderland” was een groot succes en dompelde het publiek volledig onder in de magische, absurde wereld. Bekijk hier het fotoverslag! Het publiek en de genodigden werden vanmiddag in de Antwerpse Stadsschouwburg meegenomen op de droomreis van Alice, van het vallen in het konijnenhol tot de waanzinnige theekransjes en de confrontatie met de Hartenkoningin, die werd gespeeld door JOE-radiostem Anke Buckinx, terwijl MNM-presentator Sander Gillis in de huid kruipt van het altijd gehaaste Witte konijn. Acteur Nordin De Moor vertolkt de rol van de Mad Hatter. Jeanne Herbots, Hanne Lefever en Ute Bastiaenssens zijn de drie jonge talenten die elk op hun beurt de rol van Alice vertolken. De regie is in handen van Jervin Weckx.
Het verhaal:
“Alice in Wonderland” vertelt het fascinerende verhaal van een jong meisje, Alice, die in een vreemde en kleurrijke wereld terechtkomt nadat ze een witte konijn volgt. In deze wonderlijke wereld ontmoet ze bizarre wezens zoals de pratende Cheshire Cat, de waanzinnige Mad Hatter en de hartenkoningin, die bekend staat om haar tirannieke gedrag.
Alice beleeft spannende avonturen, zoals een bijzondere tea party en een chaotische rechtszaak. Terwijl ze door deze surrealistische omgeving reist, komt ze voortdurend in situaties die haar dwingen na te denken over identiteit, logica en volwassen worden. Het verhaal is een unieke mix van fantasie en humor.
Maak je klaar om betoverd te worden door de magie van “Alice in Wonderland” waar verbeelding geen grenzen kent en het buitengewone de norm wordt.
“Alice in Wonderland” is nog te zien tot 4 januari in de Stadsschouwburg Antwerpen. Vanaf 9 januari 2026 in Trixxo Theater Hasselt.
Info & tickets: www.deepbridge.be
Foto: bekendvlaanderen.be