Terwijl de kerstversiering langzaam wordt opgeruimd, maakt het EWT-Theater zich op voor een vliegende start van het nieuwe jaar. Op 16 januari 2026 gaat ‘Dolly’ in première, een gloednieuwe komedie van de hand van Jeroen Maes. Met een cast vol bekende gezichten belooft het een avond vol absurde situaties en scherpe humor te worden.
In ‘Dolly’ draait alles om de langverwachte kennismaking met de nieuwe verloofde van Benny, de jongste broer van Diane. De familie heeft jaren uitgekeken naar dit moment, maar de komst van Dolly verloopt allesbehalve volgens plan. Is zij wel de ideale schoonzus waar iedereen op hoopte? Of is ze simpelweg “anders” dan verwacht? Wanneer de babbelzieke buurvrouw Barbara zich ook nog eens ongevraagd met de situatie bemoeit, is de chaos compleet.
Regisseur Frank De Kaey heeft voor deze productie een beroep gedaan op een mix van ervaren rotten en jong talent, waarvan sommigen rechtstreeks uit andere grote producties komen: Daphne Paelinck, Daisy Thys, Mathias Daneels en Thomas Van Goethem.
Auteur Jeroen Maes staat in Vlaanderen bekend om zijn vermogen om herkenbare situaties uit te vergroten tot hilarische proporties. Na eerdere successen bij het EWT en in het West-Vlaamse theatercircuit, lijkt hij met ‘Dolly’ opnieuw een schot in de roos te hebben. De focus ligt op snelle dialogen, komische timing en personages die ondanks hun gebreken toch de harten van het publiek stelen.
De productie loopt van 16 januari tot en met 22 februari 2026. De voorstellingen vinden plaats in de vertrouwde setting van het EWT-Theater aan de Hertstraat in Deurne (Antwerpen).
Info & tickets: www.ewt.be
Foto: EWT Theater