Zie foto’s. S-Plus in Concert 2026 – Een legendarische namiddag vol nostalgie en klasse

Delen met je netwerk?

Afgelopen maandag en dinsdag vormde de statige Koningin Elisabethzaal in Antwerpen opnieuw het decor voor het absolute hoogtepunt van het jaar voor de leden van S-Plus: “S-Plus in Concert”. Bekijk hier het fotoverslag!

Onder de vertrouwde en strakke leiding van Lou Roman en zijn befaamde orkest, werd het publiek vanaf de eerste noot meegezogen in een namiddag vol entertainment van de bovenste plank. De presentatie was dit jaar in handen van Patrick Onzia, die met zijn natuurlijke flair en de nodige kwinkslagen de ideale gastheer bleek.

Het programma van 2026 bood voor elk wat wils, met een line-up waar de ervaring van afdroop: Paul Michiels, Barbara Dex en Hans Peter Janssens. Tussen de muzikale acts door was er ruimte voor de lach. Stand-upcomedian Bert Gabriëls fileerde met zijn herkenbare observaties het dagelijkse leven, wat zorgde voor vrolijke gezichten in de hele parterre. De internationale surpriseact van Nicolodi voegde daar nog een visuele dimensie aan toe, terwijl de Showcase Dansers samen met zangers Nadia en Ivann voor de nodige dynamiek en kleur zorgden.

Een feest van verbinding

Wat “S-Plus in Concert” uniek maakt, is niet alleen de kwaliteit op het podium, maar vooral de sfeer in de zaal. Voor veel bezoekers is het hét evenement van het jaar; een moment om samen te komen met vrienden, te herinneren en vooral te genieten van het feit dat “plussers met pit” nog steeds weten hoe ze een feestje moeten bouwen.

De volgende editie is op 2 en 3 maart 2027 in het Casino van Oostende.

Foto: bekendvlaanderen.be