Zie foto’s. BACK TO BACCARA feestelijk in première!

Delen met je netwerk?

Witte Paard Productions blijft deze zomer stevig op dreef. Met de première van “Back to Baccara” presenteert het productiehuis zijn vierde grote zomerproductie van het seizoen en meteen ook de tweede gloednieuwe revue in Silt Middelkerke. Bekijk hier het fotoverslag! Na de succesvolle premières van “La Nuit Interdite” in Middelkerke en “Celebration 90” en “Jacky’s Jubileumshow” in Blankenberge, bevestigt Witte Paard Productions opnieuw zijn positie als toonaangevende producent van live-entertainment aan de Belgische kust.

Met “Back to Baccara” brengt Witte Paard Productions veel meer dan een nostalgische terugblik op de legendarische Baccarazaal. Voor deze productie werd duidelijk nergens op bespaard en je wordt bijna drie uur lang meegenomen in een revue vol bekende hits. Het publiek zingt moeiteloos mee met klassiekers van vroeger én hedendaagse favorieten. Een krachtige Natalia-medley, muziek uit het Eurovisiesongfestival met onder meer Gustaph, Joost Klein en Nicole & Hugo, tal van verrassende medleys zorgen ervoor dat werkelijk iedere generatie zich aangesproken voelt. Voor de voorstelling werd bovendien een volledig nieuw ‘Back to Baccara’-nummer geschreven, dat perfect de sfeer van de revue samenvat.

Leading lady Ingeborg en een topcast

Ingeborg Sergeant begon haar carrière zowat in Middelkerke, na haar deelname aan de Baccarabeker in 1988. Uiteraard kan ze dan ook niet ontbreken op de affiche van deze vrolijke zomershow. Haar muzikale geschiedenis, vormt de ideal basis voor deze zomerse theaterbeleving.

De regie van Kobe Van Herwegen verzekert ambiance, dankzij een bijzondere cocktail van originele medleys, indrukwekkende acrobatie en komische situaties. De prachtige stemmen van onder meer Jan Schepens en Ianthe Tavernier, Joke Van Robbroeck en Lenn Neefs, zorgen ongetwijfeld voor muzikale hoogtepunten. Tijdens een ludieke wedstrijd verdedigen de artiesten elk een Vlaamse provincie en wordt de zaal uitgedaagd om luidkeels achter haar favoriete provincie te staan. Supporteren, meezingen en meebeleven maken integraal deel uit van “Back to Baccara”.

Om er zeker van te zijn dat ook de lachspieren niet stil hoeven te zitten, verwelkomt Ingeborg bovendien elke show een special guest. Als drie ervaren rotten staan Mohsin Abbas, William Boeva en Sven De Ridder afwisselend garant voor hilarische momenten.

“Back to Baccara” – De hele maand augustus 2026 in evenementencomplex Silt te Middelkerke.

Info & tickets: www.witte-paard.be

Foto: bekendvlaanderen.be